Kampplan for 5 Mands sommer 2017 vol. 2

Dato Spillested D1 D2 R
03-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 DBIF SMV
5-1
03-04 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 DELOITTE FC SKURET
3-0
04-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EXAKT UGGERHØJ
11-0
04-04 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FBF SID AB
2-1
10-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 HUSTØMRERNE FC SKURET
3-0
10-04 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SMV DELOITTE
1-5
11-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 MUNCK FC UGGERHØJ
0-3
11-04 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SID AB EXAKT
1-1
24-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 HUSTØMRERNE DBIF
0-3
24-04 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC SKURET SMV
6-1
25-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 MUNCK FC FBF
4-1
25-04 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 UGGERHØJ SID AB
0-1
01-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC SKURET DBIF
0-7
01-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 DELOITTE HUSTØMRERNE
0-3
02-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EXAKT MUNCK FC
8-2
02-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 UGGERHØJ FBF
1-1
08-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 DBIF DELOITTE
0-4
08-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SMV HUSTØMRERNE
0-2
09-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SID AB MUNCK FC
3-0
09-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FBF EXAKT
2-5
15-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SMV DBIF
0-3
15-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC SKURET DELOITTE
2-6
16-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 UGGERHØJ EXAKT
0-5
16-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SID AB FBF
5-2
22-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC SKURET HUSTØMRERNE
2-2
22-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 DELOITTE SMV
3-0
23-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 UGGERHØJ MUNCK FC
3-0
23-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EXAKT SID AB
3-1
29-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 DBIF HUSTØMRERNE
4-1
29-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SMV FC SKURET
1-5
30-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FBF MUNCK FC
3-0
30-05 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SID AB UGGERHØJ
3-0
12-06 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 DBIF FC SKURET
2-5
12-06 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 HUSTØMRERNE DELOITTE
1-3
13-06 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 MUNCK FC EXAKT
0-3
13-06 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FBF UGGERHØJ
3-0
19-06 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 DELOITTE DBIF
1-0
19-06 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 HUSTØMRERNE SMV
1-2
20-06 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 MUNCK FC SID AB
0-3
20-06 18:05 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EXAKT FBF
2-6

Stævneansvarlig: Kent Ramlow Tlf.: 20623070

Stævnekontaktperson: Per Christensen Tlf.: 40379810