Kampplan for 7 MANDS SOMMER 2017. 2

Dato Spillested D1 D2 R
03-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC NEDERLAG RARE WINE
5-1
03-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC Vin API 1
1-1
03-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FCM BDO
3-1
04-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 AAE FC-G
0-3
04-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EY BIS
1-2
05-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RTX FC BOOSTER
0-8
05-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SWP TULIP
1-1
05-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 BFP COMBINE
1-1
05-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 FC-STEDET NGI
0-3
05-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SSB EPO
5-1
05-04 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 SPH TIK
4-0
10-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FCM FC Vin
1-1
10-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RARE WINE API 1
3-4
10-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BDO FC NEDERLAG
0-3
11-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 CY-FC FC-G
6-0
11-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BIS AAE
5-1
11-04 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EY A.C. OKKLU
1-2
12-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 TULIP SSB
1-3
12-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SWP RTX
2-2
12-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 FC-STEDET BFP
0-10
12-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 NGI SPH
1-1
12-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EPO FC BOOSTER
1-6
12-04 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 TIK COMBINE
1-0
24-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC NEDERLAG API 1
3-0
24-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FCM RARE WINE
3-0
24-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BDO FC Vin
0-3
25-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 CY-FC EY
1-0
25-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC-G BIS
6-2
25-04 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 AAE A.C. OKKLU
0-9
26-04 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 TULIP RTX
3-0
26-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SWP EPO
4-0
26-04 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 NGI BFP
0-3
26-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 SPH COMBINE
6-2
26-04 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SSB FC BOOSTER
0-6
26-04 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 FC-STEDET TIK
0-5
01-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC Vin FC NEDERLAG
1-1
01-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 API 1 FCM
0-4
01-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RARE WINE BDO
0-3
02-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 AAE CY-FC
0-3
02-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC-G EY
1-4
02-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BIS A.C. OKKLU
0-5
03-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RTX SSB
1-5
03-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 COMBINE FC-STEDET
4-0
03-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EPO TULIP
0-3
03-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 BFP SPH
3-1
03-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC BOOSTER SWP
4-2
03-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 TIK NGI
0-6
08-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC NEDERLAG FCM
0-4
08-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC Vin RARE WINE
3-0
08-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 API 1 BDO
0-7
09-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BIS CY-FC
5-1
09-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EY AAE
10-0
09-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC-G A.C. OKKLU
0-1
10-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC BOOSTER TULIP
6-1
10-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RTX EPO
3-0
10-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 COMBINE NGI
0-8
10-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 SPH FC-STEDET
5-1
10-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SSB SWP
3-2
10-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 BFP TIK
2-0
15-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RARE WINE FC NEDERLAG
0-3
15-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 API 1 FC Vin
1-1
15-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BDO FCM
2-1
16-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC-G AAE
6-0
16-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BIS EY
2-4
16-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 CY-FC A.C. OKKLU
2-4
17-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC BOOSTER RTX
5-2
17-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 TULIP SWP
2-1
17-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 COMBINE BFP
0-13
17-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EPO SSB
0-3
17-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 NGI FC-STEDET
10-1
17-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 TIK SPH
0-1
22-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC Vin FCM
1-1
22-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 API 1 RARE WINE
3-0
22-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC NEDERLAG BDO
3-0
23-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC-G CY-FC
1-1
23-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 A.C. OKKLU CY-FC
8-2
23-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 AAE BIS
0-5
23-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 A.C. OKKLU EY
3-0
29-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 API 1 FC NEDERLAG
0-3
29-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RARE WINE FCM
0-3
29-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC Vin BDO
3-0
30-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EY CY-FC
2-6
30-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BIS FC-G
2-2
30-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 A.C. OKKLU AAE
3-0
31-05 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SSB TULIP
3-0
31-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RTX SWP
1-1
31-05 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 BFP FC-STEDET
3-0
31-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 SPH NGI
3-2
31-05 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC BOOSTER EPO
3-0
31-05 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 COMBINE TIK
2-2
07-06 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RTX TULIP
4-4
07-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EPO SWP
0-3
07-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 BFP NGI
3-0
07-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 COMBINE SPH
1-3
07-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC BOOSTER SSB
5-0
07-06 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 TIK FC-STEDET
3-0
12-06 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FC NEDERLAG FC Vin
4-6
12-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FCM API 1
2-1
12-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BDO RARE WINE
0-0
13-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 CY-FC AAE
3-0
13-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EY FC-G
1-0
13-06 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 A.C. OKKLU BIS
4-0
14-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 FC-STEDET COMBINE
1-4
14-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 TULIP EPO
3-0
14-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SWP FC BOOSTER
3-6
14-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 SPH BFP
1-5
14-06 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 NGI TIK
3-0
19-06 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SSB RTX
2-2
19-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 RARE WINE FC Vin
0-3
19-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 BDO API 1
0-3
20-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 CY-FC BIS
3-8
20-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 FCM FC NEDERLAG
8-2
20-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 AAE EY
0-3
20-06 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 A.C. OKKLU FC-G
2-0
21-06 17:30 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 TULIP FC BOOSTER
0-3
21-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 EPO RTX
0-3
21-06 18:15 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 NGI COMBINE
5-0
21-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 FC-STEDET SPH
0-2
21-06 19:00 Aalborg Firmaidræt - Bane 1 SWP SSB
0-1
21-06 19:45 Aalborg Firmaidræt - Bane 2 TIK BFP
1-6

Stævneansvarlig: Kent Ramlow Tlf.: 20623070

Stævnekontaktperson: Per Christensen Tlf.: 40379810