Dato | Spillested | Deltager 1 | Deltager 2 | Pulje | Runde | Række | Resultat | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25-04 17:30 | 25-04-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | CEGO | Thimms | Pulje 1 | 1 | 7-mands, D-rækken |
1-5
|
25-04 18:15 | 25-04-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Svanehøj 1 | Securitas | Pulje 1 | 1 | 7-mands, D-rækken |
3-0
|
25-04 19:00 | 25-04-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Primo Kongerne | API | Pulje 1 | 1 | 7-mands, D-rækken |
3-2
|
02-05 17:30 | 02-05-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | API | CEGO | Pulje 1 | 2 | 7-mands, D-rækken |
2-1
|
02-05 18:15 | 02-05-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Securitas | Thimms | Pulje 1 | 2 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
02-05 19:00 | 02-05-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Svanehøj 2 | Primo Kongerne | Pulje 1 | 2 | 7-mands, D-rækken |
1-3
|
09-05 18:15 | 09-05-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Svanehøj 1 | Svanehøj 2 | Pulje 1 | 3 | 7-mands, D-rækken |
1-1
|
09-05 19:00 | 09-05-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Thimms | API | Pulje 1 | 3 | 7-mands, D-rækken |
2-1
|
16-05 17:30 | 16-05-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | API | Securitas | Pulje 1 | 4 | 7-mands, D-rækken |
10-3
|
16-05 18:15 | 16-05-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | CEGO | Svanehøj 2 | Pulje 1 | 4 | 7-mands, D-rækken |
3-0
|
16-05 19:00 | 16-05-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Primo Kongerne | Svanehøj 1 | Pulje 1 | 4 | 7-mands, D-rækken |
5-0
|
23-05 17:30 | 23-05-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Svanehøj 1 | Thimms | Pulje 1 | 5 | 7-mands, D-rækken |
0-7
|
23-05 18:15 | 23-05-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Svanehøj 2 | API | Pulje 1 | 5 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
23-05 19:00 | 23-05-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Securitas | Primo Kongerne | Pulje 1 | 5 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
30-05 17:30 | 30-05-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Thimms | Svanehøj 2 | Pulje 1 | 6 | 7-mands, D-rækken |
3-0
|
30-05 18:15 | 30-05-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | API | Svanehøj 1 | Pulje 1 | 6 | 7-mands, D-rækken |
9-0
|
30-05 19:00 | 30-05-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Primo Kongerne | CEGO | Pulje 1 | 6 | 7-mands, D-rækken |
0-2
|
08-06 17:30 | 08-06-2022 17:30 | Aalborg Firmaidræt | CEGO | Svanehøj 1 | Pulje 1 | 7 | 7-mands, D-rækken |
3-2
|
08-06 18:15 | 08-06-2022 18:15 | Aalborg Firmaidræt | Securitas | Svanehøj 2 | Pulje 1 | 7 | 7-mands, D-rækken |
3-0
|
08-06 19:00 | 08-06-2022 19:00 | Aalborg Firmaidræt | Thimms | Primo Kongerne | Pulje 1 | 7 | 7-mands, D-rækken |
11-0
|
13-06 17:30 | 13-06-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Thimms | CEGO | Pulje 1 | 8 | 7-mands, D-rækken |
1-3
|
13-06 18:15 | 13-06-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Securitas | Svanehøj 1 | Pulje 1 | 8 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
13-06 19:00 | 13-06-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | API | Primo Kongerne | Pulje 1 | 8 | 7-mands, D-rækken |
1-4
|
20-06 17:30 | 20-06-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | CEGO | API | Pulje 1 | 9 | 7-mands, D-rækken |
1-4
|
20-06 18:15 | 20-06-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Thimms | Securitas | Pulje 1 | 9 | 7-mands, D-rækken |
3-0
|
20-06 19:00 | 20-06-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Primo Kongerne | Svanehøj 2 | Pulje 1 | 9 | 7-mands, D-rækken |
3-0
|
21-06 18:15 | 21-06-2022 18:15 | CEGO | Securitas | Pulje 1 | 3 | 7-mands, D-rækken |
3-0
|
|
27-06 17:30 | 27-06-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Securitas | CEGO | Pulje 1 | 10 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
27-06 18:15 | 27-06-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Svanehøj 2 | Svanehøj 1 | Pulje 1 | 10 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
27-06 19:00 | 27-06-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | API | Thimms | Pulje 1 | 10 | 7-mands, D-rækken |
0-4
|
04-07 17:30 | 04-07-2022 17:30 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Securitas | API | Pulje 1 | 11 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
04-07 18:15 | 04-07-2022 18:15 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Svanehøj 2 | CEGO | Pulje 1 | 11 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
04-07 19:00 | 04-07-2022 19:00 | Aalborg firmaidræt- Bane 1 | Svanehøj 1 | Primo Kongerne | Pulje 1 | 11 | 7-mands, D-rækken |
4-0
|
08-08 17:30 | 08-08-2022 17:30 | Aalborg Firmaidræt | Thimms | Svanehøj 1 | Pulje 1 | 12 | 7-mands, D-rækken |
|
08-08 19:00 | 08-08-2022 19:00 | Aalborg Firmaidræt | Primo Kongerne | Securitas | Pulje 1 | 12 | 7-mands, D-rækken |
|
15-08 18:15 | 15-08-2022 18:15 | Aalborg Firmaidræt | API | Svanehøj 2 | Pulje 1 | 12 | 7-mands, D-rækken |
3-0
|
15-08 18:15 | 15-08-2022 18:15 | Aalborg Firmaidræt | Svanehøj 1 | API | Pulje 1 | 13 | 7-mands, D-rækken |
|
15-08 19:00 | 15-08-2022 19:00 | Aalborg Firmaidræt | CEGO | Primo Kongerne | Pulje 1 | 13 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
22-08 17:30 | 22-08-2022 17:30 | Aalborg Firmaidræt | Svanehøj 2 | Thimms | Pulje 1 | 13 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
22-08 18:15 | 22-08-2022 18:15 | Aalborg Firmaidræt | Svanehøj 1 | CEGO | Pulje 1 | 14 | 7-mands, D-rækken |
|
22-08 19:00 | 22-08-2022 19:00 | Aalborg Firmaidræt | Primo Kongerne | Thimms | Pulje 1 | 14 | 7-mands, D-rækken |
|
29-08 18:15 | 29-08-2022 18:15 | Aalborg Firmaidræt | Svanehøj 2 | Securitas | Pulje 1 | 14 | 7-mands, D-rækken |
0-3
|
Stævneansvarlig: Anne Louise Vanggaard Tlf.: 52 19 06 05
Stævnekontaktperson: Anne Louise Vanggaard Tlf.: 52 19 06 05